האליטה הניידת נחושה לאזרח את המסתננים. בל נטעה. והם יודעים לעבוד.


אני מאד ממליץ לכם לקרוא את המאמר מסמר השיער של עו"ד דויד פטר בגלובס, מפני שככה, צעד צעד פועלת האוליגרכיה המשפטית לחסל את חוק השבות, ואת מדינת הלאום היהודית. זו לא קפריזה. זו משנה סדורה. גם באתר חדשות המשק כתבו על המאמר כאן.

ובכן… ייתכן שלא תופתעו לגלות שאחד האנשים הקובעים בפועל את מדיניות ההגירה של ישראל, ד"ר עמרי בן-צבי, הוא גלובליסט, אידיאולוג מובהק של הניידים, ולא מאמין ברעיון המיושן הנקרא מדינת לאום ובעיקר לא בגבולותיה. והוא משפיע לא כי הוא אקדמאי, אלא כי הוא הרפרנט לנושא ההגירה במשרד המשפטים.

שיחה עם ד"ר דוד פטר על איך בג"צ דואג לזה שאותם שופטים פרוגרסיביים ישבו בדין בנושאי המסתננים

האיש הזה בעד להשוות את הזכויות של המסתננים הלא חוקיים לאלה של האזרחים. אולי אתם זוכרים מאמר שכתבתי פעם שבו טענתי שבעיני הגלובליסטים "זכויות אדם" אוניברסאליות, הפכו לנשק נגד "זכויות אזרח" המעוגנות במדינת הלאום? ובכן, האנשים האלה שייכים לאליטה החיה בנוחות, והשואפת להפוך את כל המהגרים בעולם לאזרחים, שזו דרך יפה לומר שבעצם כולנו נהפוך למהגרים, שבטים שבטים, שינדדו על אדמות חריבות שהשאירו מאחוריהן חברות סולידריות לשעבר. ועל נדידתנו, וזכותנו להגר, ישקיפו בעלי פריווילגיות, בעקלי הקשרים והתארים, מטרקליני העסקים של שדות התעופה.

אז הנה לכם אידיאולג של הניידים, "אשר קורא להכיר בזרים השוהים בישראל כחלק מ"הקהילה החוקתית" הישראלית ולהעניק להם, עקרונית, את מלוא זכויות היסוד גם אם הסתננו לכאן בניגוד לדין וללא הצדקה". .כאמור, לא מדובר בעוד אקדמאי רדיקלי, או סתם עורך דין של אירגון הממומן בידי קרנות להרס ישראל ועוסק בזכויות מסתננים. מדובר באיש שהוא "הרפרנט האחראי על תחום האוכלוסין וההגירה בייעוץ המשפטי לממשלה." מה זה אומר? במדינה מתוקנת, זה אומר שהוא אמור לספק ייעוץ משפטי והדרכה למשרדי הממשלה כיצד ליישם את מדיניותם של נבחרי הציבור. אבל אצלנו זה הרי ממש לא עובד ככה, מפני שהאנשים האלה שקוראים לעצמם "שומרי סף" (ראו לעניין זה מאמרו החשוב של עו"ד גיל ברינגר), שיכנעו את עצמם שהם צריכים להגן עלינו מפני גחמותיהם של נבחרנו ולבלום נציגינו.

אז הנה האיש שאמור ליישם את מדיניות ההגירה שממילא מסורסת על ידי משפטנים אחרים, בבג"צ, חדשות לבקרים – והוא מפרסם מאמר המסביר שמדיניות ההגירה שלנו בכלל לא לגיטימית לפי דעתו, כלומר עמדתו האידיאולוגית המזכירה את המרקסיזם יותר מכל דבר אחר, ונשמעת כמו רפורמה אגררית של סטאלין: המאמר, כותב פטר על בן-צבי, "מבקש להכיר בחובה קונספטואלית של מדינת הלאום היהודית כלפי מין ההומו-סאפיינס בכללותו. והכל תוך התעלמות מן החוק וממדיניותם של נבחרי הציבור וערעור על מושג הריבונות." ישראל, לשיטתו של האיש הממונה על ייעוץ משפטי במדיניות הגירה צריכה להפוך ליישות בינלאומית שכל מי שחפץ יוכל להשתקע בה ולקבל זכויות שוות – וכל זאת בשם האחווה הכלל אנושית, וכפי שנראה מיד גם האקולוגיה. מאחר שלכל בני האדם זכויות שוות במשאבי כדור הארץ הכחול והיפה שלנו, אז אין המדינות מחזיקות בהן אלא בנאמנות מטעם המין האנושי כולו. וכך חבר לו המרקסיזם לאקלימאות הרדיקלית, ובה לציון הורס. .מזל, אולי תאמרו לעצמכם, שאלה רק דעותיו של נציג אחד ממפלגת הטירלול הפרוגרסיבי, ויש לקוות שהוא מפריד בין דעותיו האישיות לבין עבודתו במשרד המשפטים. כי כידוע שמשפטנים יודעים לעשות הפרדות מסוג זה, בניגוד לבני תמותה רגילים שאצלם מצבים כאלה נקראים "ניגוד עיניינים".. אבל צר לי לספר לכם עוד, ש"ל פי יומנה של דינה זילבר שהיא כידוע ראש ממשלת הדיפ-סטייט שאין בישראל, – מה פתאום? מי זה הסית אתכם לחשוב שלפקידים יש כוח לעשות משהו בניגוד לרצון נבחרי הציבור שטויות! אין דבר כזה! – ואף על פי כן, לפי יומנה של זילבר, מוסיף דוד פטר ומדווח, "ניתן להיווכח כי ביום 21.8.2018 בן-צבי הרצה בנושא מאמרו (שעוד לא פורסם אז) לעובדי משרד המשפטים. כלומר פקיד מדינה האמון על אכיפה מרצה תזה אקדמית הסותרת את החוק לחבריו אנשי החוק והאכיפה. התמונה של יחסי הכוח בישראל ברורה. יש בייעוץ המשפטי לממשלה גם מי שמבקשים לא רק ל פרוס את עמדתם בפני נבחרי הציבור אלא אף להציג, יש מאין, חוקה חדשה. חוקת המשפטנים. בשם תזה זו, עלול הייעוץ המשפטי לסכל הליכי חקיקה באיבם, ואם זה לא יצלח אז בהמשך עלולים בתי המשפט גם לפסול את החקיקה ללא היסוס מכוח "עקרונות חוקתיים" שנכתבו במשרד המשפטים." .ולקינוח, פטר מציין, שבעוד המאמר גוזר את סמכותו מעקרונות מופשטים כמו "בעלות משותפת של בני האדם על כדור הארץ", הרי שאין בכל המאמר המלומד, של האמון על ייעוץ משפטי למשרדי הממשלה בתחום ההגירה, אפילו איזכור אחד של "החוק הרלוונטי – חוק הכניסה לישראל, תשי"ב-1952." (שוחחתי על האופן שבו מיירטים את מדיניות ההגירה שלנו בפירוט עם עו"ד דוד פטר בזום, כאן – זה בערוץ הישן, אתם מוזמנים לעבור לחדש שנקרא "שומר סף". הנה לינק למנוי חינם.).

ישראל איננה דמוקרטיה. הריבונות לא ביידי האזרחים. אנחנו חיים תחת אוליגרכיה משפטית, שסימנה לעצמה למטרה לחסל את אופיה היהודי הלאומי של המדינה, והיא עוסקת בניקוב הדרגתי של חוק השבות. בואו, לפחות, לא נתבלבל באשר למה שקורה תחת אפכם, קרה תחת אפן של ממשלות ימין, וימשיך לקרות תחת אפה של המשלה הזאת. מתי נתעורר כבר???.

  • אי אפשר כרגע לפרסם תגובות או לשלוח טראקבאקים.
  • כתובת טראקבאק: http://www.gaditaub.com/hblog/wp-trackback.php?p=1073
  • תגובות ב-RSS

אין אפשר לפרסם תגובות כרגע.